Украина представлена на PCS Global Cell Science and Stem Cell Conference

Global Century Science Group11-12 червня 2016 р. в м. Барселона (Іспанія) проходила міжнародна наукова конференція PCS Global Cell Science and Stem Cell Conference, цьогорічна тема якої звучала як «Шлях від фундаментальної науки до індустріалізації».

У конференції взяло учать близько 100 делегатів з різних країн світу. Україну на PCS Global Cell Science and Stem Cell Conference в Барселоні представляв заступник директора кріобанку Інституту клітинної терапії, к.б.н. Шаблій Володимир.

Інститут клітинної терапії – перший банк пуповинної крові в Україні, співзасновник і один з найактивніших дійсних членів Асоціації кріобанків.

На 15 засіданнях конференції обговорювалися актуальні питання новітніх технологій, фундаментальних досліджень, клінічних методів лікування із застосуванням стовбурових клітин і використання новітніх технологій у промисловості.

Важливі доповіді були присвячені клітинній терапії нейродегенеративних захворювань, травми головного мозку, раку молочної залози, проблемам регенерації міокарду, альвеологенезу, лікуванню уражень легень, біоінженерії кісткової тканини.

Інститут клітинної терапії в особі Володимира Шаблія представив роботу «Онтогенез мультипотентних клітин плаценти на основі їх фенотипічного профілю та експресії генів». Результати досліджень колективу українських вчених з Інституту клітинної терапії у галузі вивчення стовбурових клітин плаценти і раніше неодноразово включалися в програми найважливіших міжнародних профільних наукових конференцій, завжди привертаючи значний інтерес та отримуючи схвальну оцінку вчених із різних країн.

Ремарки зарубіжних колег, а також нові домовленості про співпрацю з представниками ведучих наукових центрів світу сприятимуть глибшому дослідженню мультипотентних клітин плаценти та виведенню на ринок нових ексклюзивних послуг у галузі кріозберігання клітин і тканин людини та виготовлення біопрепаратів.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.