Український кріобіолог удостоєний премії US – Ukraine Foundation

В останні роки українським науково-дослідним підрозділам і біотехнологічним підприємствам вдалося зробити деякий ривок в області клітинної біології, який не залишився непоміченим закордонним науковим співтовариством.

Так, 12 листопада 2018 року в CEO Club в Києві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «40 нових лідерів до 40 років у галузі біотехнології», організованого Фундацією США-Україна (US – Ukraine Foundation (USUF). І заступник директора Кріобанку Інституту клітинної терапії к.б.н. Володимир Шаблій отримав премію «США-Україна: біотехнологічна ініціатива».

Створена в 1991 р. неприбуткова Фундація США-Україна займається питаннями зміцнення демократії в Україні, реформування вільного ринку, а також прав людини в Україні.

В офіційному заході з підведенням підсумків конкурсу взяли участь президент Фундації США-Україна Надя МакКоннелл (Nadia McConnell), перший посол США в Україні Роман Попадюк і головний спонсор, співзасновник біотехнологічної компанії Cygnus Technologies, Ірен Джозеф (Irene Joseph).

Асоціація кріобанків вітає вченого Інституту клітинної терапії Володимира Шаблія з черговою нагородою і заслуженим визнанням наукових досягнень команди Кріобанку, співзасновника і дійсного члена Асоціації.

Серед інших престижних нагород Володимира Шаблія вже числиться премія Всесвітньої федерації асоціацій з дослідження плаценти (IFPA) в 2016 та 2017 рр., нагорода Міжнародного товариства стовбурових клітин плаценти (IPLASS) в 2014 та ін.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.