ХІV Український форум вроджених вад серця «Регенеративна медицина»

1-2 жовтня 2019 року відбудеться ХІV Український форум вроджених вад серця «Регенеративна медицина».

Місце проведення: ТЦ «Атмосфера» (Столичне шосе, 103).
Організатори: Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Громадська організація «Українська асоціація дитячої кардіології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце».
Актуальні теми, що будуть висвітлені: відновлення тканин та органів в сучасній медицині.

На сьогодні напрямок регенеративної медицини набуває вагомого значення та є революційним, зокрема, у лікуванні вроджених та набутих вад серця.
На форумі з доповідями виступлять лідери світового рівня у регенеративній медицині – Prof. Shaker Mousa, PhD, MBA, FACC, FACB та Prof. Keith March, MD, PhD, FACC зі Сполучених Штатів Америки, Prof. Jean Rubay, MD, Dr.h.c. з Бельгії, Prof. Paul Voght, MD, Dr.h.c. та Prof. Martin Schwab, PhD, hon. MD зі Швейцарії та Kyrylo Chasovskyi, CPC, MD, PhD з Канади.

Іноземні спікери Форуму

Мартін Шваб (Цюріх, Швейцарія)

Професор, почесний доктор медичних наук, директор Інституту дослідження мозку Швейцарського федерального технологічного університету.

Всесвітньо відомий нейробіолог, у арсеналі якого понад 300 публікацій у авторитетних наукових виданнях Nature, Brain, Glia, Neurobiology of Disease та інших.

У 2018 році група швейцарських вчених на чолі з професором Швабом повідомили світу про грандіозну наукову та клінічну подію – їм вдалося поставити на ноги 30-річного паралізованого пацієнта Девіда Мзі. Чоловік знову почав ходити, що стало можливим завдяки винайденому професором спінальному імпланту.

Шакер Муса (Нью Йорк, США)

Професор фармакології в Коледжі фармації та фармакології Альбані, Нью Йорк, доктор фармакологічних наук. Співробітник Американського коледжу кардіології, співробітник Національної Академії клінічної біохімії.

Професор Муса автор понад 350 патентів на винахід, розробник низки ключових засобів медикаментозної терапії та верифікації діагнозу.: радіофармакологічного препарату Кардіоліт (для виявлення ішемії та оцінки життєздатності міокарду), препарату Марлума (для виявлення раку молочної залози), препарату Есмолол (синтетичний антигіпертензивний препарат та антиаритмічний препарат), Лосартану та інших.

Кіт Марч (Флорида, США)

Професор, доктор медичних наук, директор Центру регенеративної медицини, співробітник Американського коледжу кардіології, головний медичний радник Фонду клітинної терапії.

Автор першої книги, присвяченої передачі серцево-судинних генів, розробник пристрою «Closer», який широко використовується для закриття пункційної рани в артерії після катетеризації серця.

Діяльність професора Марча зосереджена на вивченні біології судин, при цьому особливий акцент приділяється функціонуванню стовбурових клітин, виявлених у жировій тканині.

Пауль Фогт (Цюрих, Швейцарія)

Професор, почесний доктор медичних наук, засновник Фонду «EurAsia Heart», головний лікар відділення серцево-судинної хірургії Хірсланден-Клінік.

Хірург зі світовим ім’ям, автор понад 400 публікацій у провідних наукових виданнях. Член редакційної колегії видань “Vascular” та “The International Society for Vascular Surgery”.
З 2015 року на постійній основі консультує, оперує та ділиться досвідом з українськими колегами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, де є заступником директора з хірургічних питань.

Жан Рубе (Брюсель, Бельгія)

Професор, доктор медичних наук, лікар – кардіохірург, член правління Європейського банку гомографтів.
Президент Європейської асоціації «Ланцюжок надії» – мережі неприбуткових організацій, які об’єднує лікарів для обміну досвідом у веденні складних пацієнтів.

Автор понад 150 публікацій у провідних наукових виданнях світу, автор унікальних методів хірургічної корекції вроджених та набутих вад серця.

Кирило Часовський (Ванкувер, Канада)

Доктор медичних наук, клінічний перфузіолог BC Children`s Hospital.
Автор патентів, серед яких: «Спосіб визначення імунної відповіді у новонароджених після операції артеріального переключення з використанням аутологічної пуповинної крові».
Автор численних публікацій у галузі перфузіології, регенераційної медицини у провідних наукових виданнях світу.
Колишній співробітник Центру дитячої кардіології те кардіохірургії.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ФОРУМУ

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.