Журнал «Клітинна і органна трансплантологія» прийнятий в міжнародну реферативну базу Medical Journal Links

cell&organ_journalВ Україні вже другий рік за підтримки Асоціації кріобанків видається унікальний науково-практичний журнал «Клітинна і органна трансплантологія», який заснований і фінансується Інститутом клітинної терапії.

Журнал виходить на 3 мовах – українською, російською та англійською, а в редакційну колегію входять провідні фахівці галузі з України, Великобританії, Російської Федерації, Білорусі, Нідерландів. Головним редактором журналу «Клітинна і органна трансплантологія» є академік НАМН України, доктор медичних наук, професор В. І. Цимбалюк.

Завдяки актуальній тематиці та якісному рецензійному процесу журнал «Клітинна і органна трансплантологія» користується популярністю не тільки серед вітчизняних, а й зарубіжних вчених. У журналі «Клітинна і органна трансплантологія» неодноразово публікували свої роботи відомі вчені з США, Росії, Польщі, Сінгапуру, Південної Кореї.
Журнал «Клітинна і органна трансплантологія» внесено до Переліку наукових фахових видань України в галузі медичні / біологічні науки (наказ МОНУ № 1279 від 06.11.2014), а також в престижні міжнародні наукометричні бази «Індекс відкритих академічних журналів» (Open Academic Journals Index — OAJI), Ulrich’s Periodicals Directory, Index Copernicus International, International Scientific Indexing та Citefactor.

У 2015 р. журнал «Клітинна і органна трансплантологія» включено в ще одну реферативну базу – Medical Journal Links з центральним офісом в Північній Каліфорнії. Перевагою Medical Journal Links є те, що ця система дозволяє обчислити останній імпакт-фактор журналу.

Присутність журналу в міжнародних реферативних базах значно підвищує статус видання та збільшує шанси авторів бути прочитаними та процитованими зарубіжними колегами.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.