• Parent’s Guide to Cord Blood

  http://parentsguidecordblood.org/en

  Міжнародний громадський фонд, метою якого є надання майбутнім батькам точної і вичерпної інформації про важливість зберігання пуповинної крові і варіанти її зберігання, а також про інновації у галузі медичних досліджень і використання пуповинної крові.

 • Save the Cord Foundation

  http://www.savethecordfoundation.org/

  Фундація Save the Cord Foundation – це 501c3 неприбуткова організація, створена з метою підвищення обізнаності щодо властивостей пуповинної крові, які здатні рятувати життя, на основі об’єктивної і фактичної інформації. Фундація займається просвітницькою роботою серед батьків, медичних працівників і громадськості загалом щодо необхідності зберігання цього цінного медичного ресурсу, надаючи інформацію як з публічних програм донорства пуповинної крові, так і з питань її зберігання в сімейних банках пуповинної крові по всьому світу.

   

 • MedCrave

  http://medcraveonline.com

  MedCrave  – видавнича група відкритого доступу прагне поширювати наукові ідеї і дослідження інформації для спеціалістів різних галузей. MedCrave надає вам безліч наукової та дослідницької інформації і допомагає вам у  пізнанні світу навколо.