• Інститут клітинної терапії

  www.instituteofcelltherapy.com

  Інститут клітинної терапії – науково-дослідний, спеціалізований , лікувально- діагностичний заклад, на базі якого функціонує клініка та кріобанк. Фахівцями Інституту клітинної терапії розроблені та впроваджені в медичну практику новітні наукові досягнення в галузі кріобіології та клітинних технологій.

 • Інститут невідкладної та відновлювальної хірургії ім. В.К.Гусака

  http://iurs.org.ua/

  Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака (ІНВХ) є однією з передових медичних установ країни. Високий професіоналізм вчених і фахівців, сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, розробка та впровадження нових методів діагностики і лікування хворих, використання сучасних технологій боротьби з різними захворюваннями та їх наслідками – все це сприяє ефективному лікуванню найскладніших хвороб.

 • КЛІНІКА «ЕмСелл»

  www.emcell.com

  Клініка «ЕмСелл» – медичний центр, організований в 1994 році. За роки роботи в клініці пролікувалося декілька тисяч пацієнтів з різних країн світу, проведено більше 6 000 трансплантацій стовбурових клітин. Розроблені методи лікування, що використовуються в клініці, дозволили зберегти і продовжити їм життя, домогтися відновлення функцій органів і тканин, досягнути позитивних результатів у лікуванні.