7 листопада відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансплантація – сьогодення, минуле та майбутнє»

logo_сonf_UAВ Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансплантація – сьогодення, минуле та майбутнє», приурочена до 20-річчя створення Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України, і присвячена найактуальнішим проблемам розвитку трансплантології.

Організаторами заходу виступили Інститут клітинної терапії, Координаційний центр трансплантації органів, тканин і клітин Міністерства охорони здоров’я України, Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України  та Асоціація банків пуповинної крові, інших клітин і тканин людини.

В роботі конференції взяли участь лікарі відділень трансплантації органів, тканин і клітин, відділень гемодіалізу, нефрологи, організатори системи охорони здоров’я, кріобіологи, фахівці в області клітинних технологій та інші спеціалісти, що проводять підготовку і реабілітацію пацієнтів після трансплантації, а також займаються експериментальною трансплантологією, біоімплантологією та штучними органами.

Читати далі

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.