Асоціація кріобанків підтримує Тиждень Планування Сім’ї в Україні

kontr02Щороку в травні місяці в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Метою Всеукраїнського Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї, пропаганда здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я України визначило період проведення Тижня Планування Сім’ї у 2016 році – з 11-го по 17-те травня.

Репродуктивне здоров`я є важливою складовою популяційного здоров`я і впливає на цілу низку показників, які характеризують стан здоров`я населення. Відтак, турбота молодих українців про своє репродуктивне здоров’я, здоровий спосіб життя та свідоме ставлення до батьківства є надзвичайно важливими для народження здорового потомства.

Але сучасні медичні технології дозволяють майбутнім батькам забезпечити своєму малюку додатковий запас здоров’я – зберегти при народженні дитини багату стовбуровими клітинами пуповинну кров, яка вже використовується у лікуванні понад 80 тяжких захворювань, а також плаценту.

Співзасновник і дійсний член Асоціації кріобанків – Інститут клітинної терапії вперше в Україні в 2004 р. почав надавати послуги кріозберігання стовбурових клітин пуповинної крові і плаценти і є єдиним в Україні банком пуповинної крові, що акредитований ISO 9001:2008.

За матеріалами Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї, а також http://www.lviv.tv/, http://www.inzt.net/

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.