Кріобанк Інституту клітинної терапії – член Cord Blood Association

Інститут клітинної терапії став членом авторитетної міжнародної асоціації акредитованих банків пуповинної крові – Cord Blood Association. Це ще одне підтвердження високої якості препаратів перинатальних тканин (пуповинна кров, пуповина, плацента), кріоконсервованих Кріобанком Інституту клітинної терапії, та їх відповідності міжнародним стандартам. Цьому передувало ретельне вивчення експертами Cord Blood Association діяльності Кріобанку Інституту клітинної терапії, його міжнародних акредитацій, ділової репутації та досвіду клінічного застосування кріоконсервованих препаратів пуповинної крові.

 

З 2013 року Інститут клітинної терапії також є співзасновником та дійсним членом Асоціації кріобанків пуповинної крові інших клітин та тканин людини, а співробітники Кріобанку беруть активну участь у роботі Міжнародного товариства стовбурових клітин плаценти (IPLASS), Міжнародної федерації асоціацій з дослідження плаценти (IFPA), Міжнародного товариства клітинної терапії (ISCT), Міжнародного товариства з дослідження стовбурових клітин (ISCCR).

 

Cord Blood Association – це відома неприбуткова міжнародна організація, що об’єднує акредитовані банки пуповинної крові, як публічні, так і сімейного типу, а також провідних науковців галузі та практичних лікарів.

 

Мета Cord Blood Association – сприяння розвитку біобанків пуповинної крові у світі, науковим дослідженням галузі, підвищення обізнаності медичного персоналу та майбутніх батьків про цінність пуповинної крові та можливості її довготривалого зберігання. Пріоритетним напрямком діяльності Cord Blood Association є постійне підвищення якості кріоконсервованих препаратів пуповинної крові  у світі, тому членом Cord Blood Association може стати лише акредитований біобанк, якість біопрепаратів якого відповідає високим міжнародним стандартам.

 

Президентом Cord Blood Association є професор університету Дьюка в США Джоан Куртзберг, яка у 1992 р. в США виконала першу в світі не рідну трансплантацію пуповинної крові (до того пуповинна кров застосовувалася лише у родичів). Під керівництвом професора Куртзберг в Університеті Дьюка (США) пуповинна кров застосовується у лікуванні дитячого церебрального паралічу та аутизму в рамках клінічних досліджень.

 

Членство Інституту клітинної терапії в Cord Blood Association – це для клієнтів Кріобанку ще одна гарантія високої якості збережених біопрепаратів та можливість доступу до останніх розробок світового біобанкінгу перинатальних тканин (пуповинна кров, пуповина, плацента), також це нові можливості міжнародної співпраці для Асоціації кріобанків пуповинної крові, інших клітин та тканин людини.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.