Операція «Колаборація»: подолаємо коронакризу разом

У звичайному житті у кожної з компаній, про які йдеться нижче, були свої бізнес-завдання. Але в період глобальної пандемії коронавірусу їх об’єднало спільне бажання допомогти українцям у боротьбі з COVID-19. Пройти це світове вірусне тестування можна тільки за однієї умови — об’єднавши зусилля. Ось лише кілька коротких фактів про те, як це відбувається в українських реаліях.

https://nv.ua/ukraine/events/borba-s-koronavirusom-kakie-kompanii-pomogayut-ukraine-preodolet-covid-19-50090464.html

Розробили протокол лікування пневмонії, викликаної COVID-19

Український Інститут клітинної терапії спільно з міськими клінічними лікарнями розробив протокол лікування COVID-19 пневмонії алогенними мезенхімальними стовбуровими клітинами плаценти і пуповини. Встановлено, що таке лікування дає можливість мінімізувати потребу в подальшому підключенні пацієнта до апарата штучної вентиляції легенів (ШВЛ). У рамках дослідження ці стовбурові клітини передаються для лікування пацієнтів на безкоштовній основі.

Відкрили інфекційний стаціонар

Медична мережа «Добробут» відкрила інфекційний стаціонар, в якому успішно лікують пацієнтів з коронавірусною інфекцією. На цей момент 61 пацієнт подолав COVID-19, пройшовши лікування в мережі «Добробут». «Попереду ще довгий і нелегкий шлях, але ми готові зробити все можливе, щоб успішно його подолати», — зазначила Тетяна Анікєєва, медичний директор мережі.

Надали допомогу лікарям і пацієнтам

Компанія Mastercard виділила понад 6 млн гривень на боротьбу з поширенням COVID-19 в Україні. Зокрема, компанія приєдналася до благодійної програми ПриватБанку «Дихай! Разом проти коронавірусу» і внесла 3 млн гривень на придбання лікарняного обладнання: апаратів ШВЛ, пульсоксиметрів, електрокардіографів, кисневих концентраторів та інших засобів для боротьби з критичним перебігом хвороби. Також компанія Mastercard спрямувала 954 000 грн медичним працівникам, зараженим коронавірусом, у межах програми фінансової допомоги, ініційованої співзасновниками Monobank і засновником Global Spirits. На глобальному рівні компанія об’єднала зусилля з Фондом Гейтса та благодійною організацією Wellcome і виділила 25 млн доларів на створення акселератора COVID-19 Therapeutics, що виконає функцію каталізатора, прискорюючи створення нових і оцінюючи наявні медикаменти і біологічні препарати як для негайного лікування пацієнтів з COVID-19, так і для боротьби з іншими типами вірусів. Також компанія Mastercard направить 250 млн доларів на підтримку малого і середнього бізнесу в країнах своєї присутності. Mastercard зобов’язалася протягом наступних п’яти років допомагати МСБ фінансово, а також надаючи технології, продукти і послуги, щоб підтримувати життєздатність підприємств і фінансову безпеку їх співробітників.

SOCAR Energy Ukraine забезпечила 11 областей України майже мільйоном одиниць захисної продукції — медичними масками, респіратораторами FFP2, захисними костюмами європейського стандарту EN 14 126 тощо. Крім того, компанія підтримала українські стартапи зі створення засобів індивідуального захисту. За допомогою 3D-технологій було створено 1000 захисних лицьових екранів для медперсоналу лікарень Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.

Група компаній Greenville виділила понад 6 млн грн, щоб придбати 3 апарати ШВЛ і більш ніж 500 апаратів Боброва з ротаметрами, облаштувати кисневу станцію з балонною рампою і редукцією, а також надати медичним працівникам понад 300 захисних костюмів і понад 7000 масок з посиленим захистом.

Компанія TEDIS Ukraine виділила 3 млн грн на закупівлю й оперативну доставку засобів індивідуального захисту (200 000 медичних рукавичок, 100 000 медичних масок, 2 500 масок FPP3, 2 500 бахил i 2 500 захисних окулярів) у 38 лікарень по всій Україні.

Інвестиційно-девелоперська компанія Avalon і мережа автозаправних комплексів OKKO Group закупили 20 апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень Львова і Львівської області.

А кіберспортивна компанія WePlay! Esports, яка входить у TECHIIA Holding, спрямувала 3 млн грн на три апарати ШВЛ для лікарень Хмельницького, Кропивницького та Києва.

Подбали про вразливих людей, лікарні і соцустанови

Компанія Procter & Gamble у партнерстві з Caritas Україна забезпечила найвразливіших громадян і медичні установи товарами першої необхідності для прання, миття посуду, вологого прибирання і особистої гігієни — понад 40 тонн своєї продукції. У межах благодійної програми «Турбота в кожен дім» адресну допомогу отримали понад 5000 пенсіонерів і членів малозабезпечених сімей у Київській, Харківській, Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській та інших областях України. Також допомога надійшла в 93 лікарні та соціальні установи в 14 областях України та Києва.

Натомість мережа магазинів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» забезпечила медичні установи України, в яких лікують хворих на коронавірусну інфекцію, продовольчими та непродовольчими товарами. Серед них: приблизно 16 тонн гречки, цукру, борошна, рису та інших соціальних товарів; 13,5 тисячі м’ясних і рибних консервів; мийні засоби та засоби особистої гігієни для персоналу та пацієнтів лікарень.

Поліпшили побутові умови лікарів у регіональних лікарнях

Компанія Eldorado у співпраці з Товариством Червоного Хреста України організувала доставку побутової техніки в 100 регіональних відділень опорних лікарень, які займаються лікуванням пацієнтів з діагностованим коронавірусом COVID-19. У кожен комплект, крім іншого, входять: пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, чайник і ноутбук. До кінця травня 2020 року всі сто комплектів будуть доставлені за місцем призначення.

Подали руку допомоги малому бізнесу і літнім людям

Фонд Visa Foundation виділив $210 000 000 на підтримку малого і мікробізнесу, а також допомогу місцевим громадам під час поширення COVID-19 у країнах присутності компанії Visa, до яких входить і Україна. 10 000 000 доларів США з цих коштів призначено для надання невідкладної допомоги та підтримки благодійних організацій, залучених у боротьбу з пандемією. Ще $200 000 000 будуть спрямовані на підтримку малих і мікропідприємств з фокусом на жіноче підприємництво. Також компанія Visa в Україні виділила кошти на пошиття 1500 одноразових медичних комбінезонів компанією LKcostume за підтримки платформи українських брендів «Всі. Свої «. Ініціювала Visa і програму безконтактної доставки продуктів літнім людям у партнерстві з благодійною організацією «Старенькі» і сервісом доставки Raketa.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.