Прогноз розвитку клітинних технологій у 2014 році

knoepfler -- uc davis
Щороку відомий американський біолог і письменник Поль Кнепфлер робить прогноз розвитку клітинних технологій у Новому році.

За прогнозом професора Кнепфлера, в 2014 році світ здивують наступні 10 топ-подій у галузі науки про стовбурові клітини та біотехнологій:

10. Академічні програми підготовки лікарів у галузі стовбурових клітин підходять до реальності. У 2014 році вперше в історії академічної програми підготовки лікаря в США буде введено курс про стовбурові клітини і клітинну / регенеративну медицину. Передбачається, що це буде або стипендіальна програма тривалістю 1 рік або ж вузька програма в медичних вузах чи клініках. Це обумовлено тим, що все частіше самі лікарі вимагають відповідної академічної підготовки з клітинної терапії.

9. Глобалізація стовбурових клітин: позитивне і негативне. В даний час спостерігається взаємозв’язок між компанією Stamina в Італії та американськими бізнесменами, як і компанія Celltex, коріння якої виходять зі штату Техас, бере дедалі активнішу участь в інтервенції стовбурових клітин в Мексиці, можливо, через покупку місцевої компанії, як наприклад «Інтегрований Інститут стовбурових клітин» в Канкуні. Серед низки інших біотехнологічних компаній також спостерігається експансія в інші країни. Водночас з’являються повідомлення про незаконний експорт та імпорт препаратів стовбурових клітин людини. На думку автора даного прогнозу, в міжнародній експансії клітинних технологій немає нічого поганого, головне, щоб це бізнес був на благо пацієнтів.

8. Збільшення числа судових позовів, пов’язаних із застосуванням стовбурових клітин в 2014 році, включаючи як судові розгляди між компаніями, так і пацієнтами та ліарями та позови організацій / компаній / пацієнтів проти FDA у зв’язку з нормативними питаннями. Вирішити проблему позовів пацієнтів проти лікарів автор даного прогнозу бачить можливим шляхом поліпшення професійної підготовки лікарів у галузі клітинної терапії, що згадувалося вище.

7. Однією з найбільш гарячих тенденцій в 2014 році буде вирощування органів і тканин зі стовбурових клітин, що спостерігалося у другій половині 2013 року (печінки, головного мозку, нирок ітд).

6. Виникнення медичної спеціалізації в галузі клітинної терапії.

5. Біотехнологічна компанія “California Stem Cell” забезпечить великі позитивні новини в 2014 році. Компанія розробляє методи лікування раку, травм спинного мозку та інших захворювань на основі стовбурових клітин. Деякі дослідження з вивчення ефективності нових методів лікування вже схвалені FDA.

4. Каліфорнійський Інститут регенеративної медицини (CIRM) поставить нового президента.

3. Велика заяву від “Big Pharma” на стовбурові клітини або регенеративну медицину. Це може бути у вигляді власних досліджень або придбання невеликого біотехнологічного підприємства.

2. Збільшення кількості кримінальних звинувачень, поданих проти сумнівних установ, що працюють у біотехнологічної галузі.

1. Організація з нагляду за якістю фармпрепаратів та продуктів харчування (FDA) США) схвалить клітинну терапію на основі стовбурових клітин дорослого організму або IPS -клітини. Автор даного прогнозу ж сподівається, що обидва методи лікування будуть схвалені.

За матеріалами: http://www.ipscell.com

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.