Український кріобанк взяв участь у 4th Summit IAPMT & MedTourClub

5 грудня 2020 року відбулася головна подія року в галузі медичного туризму – 4-ий Самміт Міжнародної асоціації лікарів медичного туризму та MedTourClub (4th Summit IAPMT & MedTourClub), в якому активну участь взяв співзасновник і дійсний член Асоціації кріобанків – Інститут клітинної терапії.

З доповіддю про структуру Інституту клітинної терапії, досвід Інституту в галузі клінічного застосування стовбурових клітин, механізм їх терапевтичної дії, унікальні розробки Кріобанку виступила Марія Газда, терапевт, anti-age терапевт, фахівець з клітинної та регенеративної медицини. Марія Газда наголосила на безпечності клітинних препаратів, що виготовляються Кріобанком та відсутності побічних дій.

У 2020 році Кріобанк Інституту клітинної терапії втретє підтвердив відповідність престижному міжнародному сертифікату якості ISO 9001:2018. А в 2014 р. Інститут клітинної терапії став першим в Україні банком пуповинної крові, який отримав міжнародну акредитацію ISO. Аудит проводила німецька компанія TUV Rheinland/LGA InterCert.

У самміті взяли участь провідні учасники ринку медичного туризму з Литви, Португалії, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Іспанії, Індії, Китаю, Швеції, Швейцарії, Туреччини, країн Близького Сходу, Африки, Ізраїлю, України та ін.

Упродовж багатьох років медичний туризм допомагає людям у всьому світі, відкриваючи можливості високотехнологічного лікування, недоступного в рідній країні, а також доступ до вищого рівня сервісу та комфорту.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.