Інститут клітинної терапії успішно пройшов міжнародну сертифікацію ISO 9001:2008

GZ_ua

2-4 квітня 2014 Інститут клітинної терапії успішно пройшов сертифікацію у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

ISO – це міжнародна організація зі стандартизації, заснована 23 лютого 1947 р. двадцятьма п’ятьма національними організаціями зі стандартизації як координуючий орган. Мета ISO – ратифікація існуючих стандартів, розроблених різними країнами світу з метою розвитку міжнародного обміну якісними послугами і товарами, а також розробка нових ефективних міжнародних стандартів для поширення співпраці в інтелектуальній, науково-технічній та економічній галузях.

Аудіт щодо відповідності системи менеджменту якості Інституту клітинної терапії вимогам стандарту ISO 9001:2008 проводила провідна міжнародна сертифікуюча компанія TÜV Rheinland/LGA InterCert (основний підрозділ із Німеччини). Аудиторами Інституту клітинної терапії були віце-президент компанії, доктор Херфрід Коль із Франкфуртського університету (Німеччина) і медичний експерт, професор Петер Херманек.

Ретельна зовнішня перевірка щодо відповідності управління системи менеджменту якості охопила банк пуповинної крові, плаценти, інших тканин і клітин людини (кріобанк) Інституту клітинної терапії, включаючи біотехнологічну лабораторію, лабораторію клітинного культивування, ПЛР-лабораторію, кріосховище. Аудит пройшла і клініка Інституту клітинної терапії, зокрема діагностичне відділення, денний стаціонар, а також відділення терапії, кардіології, косметології, фізіотерапії, мануальної терапії, лабораторія клінічної та лабораторної діагностики. Діяльність інших підрозділів Інституту клітинної терапії, в тому числі відділення транспортного забезпечення, відділи якості, маркетингу та збуту, охорона та реєстратура теж пройшли зовнішній контроль ISO.

В результаті проведеного аудиту зовнішніми експертами зроблено висновок про відповідність системи менеджменту якості, та були підкреслені сучасний технологічний рівень організації та висока якість надання медичних послуг Інституту клітинної терапії, що відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

На сьогоднішній день Інститут клітинної терапії – єдиний серед українських банків пуповинної крові і одна з небагатьох медичних установ країни, де запроваджена система менеджменту якості ISO 9001:2008.

Сертифікація Інституту клітинної терапії згідно ISO 9001:2008 не тільки надає клієнтам кріобанку і пацієнтам клініки Інституту клітинної терапії додаткові гарантії надання медичних послуг найвищої якості, але й висока міжнародна оцінка українського медичного центру, що є важливою подією в розвитку вітчизняної системи охорони здоров’я.

Про Інститут клітинної терапії: Інститут клітинної терапії – це сучасний багатопрофільний науково-виробничий медичний центр, що включає перший в Україні кріобанк пуповинної крові, інших тканин і клітин людини та клініку клітинної терапії. Інститут клітинної терапії – перший медичний заклад України, що в 2008 р. отримав право на проведення клінічних досліджень із використанням стовбурових клітин та перший кріобанк, що отримав ліцензію на здійснення діяльності банку пуповинної крові, інших тканин та клітин людини. В 2012 р. вперше в Східній Європі методи лікування із використанням препаратів пуповинної крові, розроблених Інститутом клітинної терапії, були схвалені МОЗ України. На сьогоднішній день, крім надання послуги із зберігання стовбурових клітин пуповинної крові при народженні дитини, Інститут клітинної терапії спеціалізується із зберігання плаценти, а також репродуктивних клітин і тканин людини.

http://gazeta.ua/articles/science-life/_institut-klitinnoyi-terapiyi-uspishno-projshov-mizhnarodnu-sertifikaciyu-iso-90012008/554538

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.