Український кріобанк підтвердив сертифікат якості ISO 9001:2018

У 2020 р. Інститут клітинної терапії, співзасновник та дійсний член Асоціації кріобанків, вкотре підтвердив міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2018. Акредитація дійсна до жовтня 2023 року.

У 2014 р. Інститут клітинної терапії став першим в Україні банком пуповинної крові, який отримав престижну міжнародну акредитацію ISO. Аудит проводила німецька компанія TUV Rheinland/LGA InterCert.

ISO (International Standardisation Organisation) — це міжнародна організація зі стандартизації, заснована в 1947 р. Мета ISO — ратифікація стандартів, розроблених різними країнами світу для того, щоб продукція, що виробляється сертифікованим підприємством, чи послуги, що надаються ним, відповідали єдиному міжнародному стандарту якості, прийнятому в різних країнах світу. Таким чином, міжнародні стандарти ISO гарантують, що продукція або послуги сертифікованого підприємства – безпечні, надійні та хорошої якості.

Міжнародна акредитація кріобанків пуповинної крові, інших клітин та тканин людини, крім ліцензії МОЗ України, – додаткова гарантія високої якості кріоконсервування біоматеріалу біобанком та відповідності його біопрепаратів міжнародним стандартам. Останнє надзвичайно важливо при необхідності транспортування кріоконсервованого біоматеріалу закордон та отримання медичних послуг в інших країнах світу.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.